Wynajem biur w Poznaniu – atrakcyjny biurowiec

Biurowiec Poznań

Ciężko jest znaleźć odpowiednie miejsce nadające się do pracy przy jednocześnie korzystnej lokalizacji. Jet Office to nowoczesny budynek, który służy dostępnością powierzchni biurowych.

Biurowiec ma do zaoferowania 2.330 m2 powierzchni do wynajmu. Projekt zawiera pięciokondygnacyjne przestrzenie przeznaczone dla firm, w tym parter z częścią handlowo – usługową oraz podziemny plac zagospodarowany z myślą o miejscach garażowych oraz parkingowych.

Ciekawy architektonicznie projekt budynku przeznaczonego dla firm to oryginalny, poznański Jet Office. Pięciokondygnacyjny biurowiec będzie stanowił centrum firm na wielkopolskim rynku. Nowoczesny i zaskakujący projekt architektoniczny wyróżnia się pośród szarych budynków handlowo – usługowych.

Z myślą o indywidualności Państwa firm wykazaliśmy się pomysłowością i pozostawiamy Państwu wybór w ukształtowanie przestrzeni. W zależności od potrzeb, biura staną się typem open space lub samodzielnymi mniejszymi pomieszczeniami.

Oryginalny i charaktrystyczny budynek ujmuje również z zewnątrz. Ciekawa architektura, prostota bryły zakończonej ostrą krawędzią oraz lokale o zróżnicowanej powierzchni staną się pożądanymi na rynku firm.

biurowiec Poznań

wnętrze biurowca – wizualizacja pochodzi ze strony www biurowca

Dodaj komentarz