Domy na sprzedaż

Zakup nieruchomości z domem to bezpieczny sposób inwestowania kapitału. Na rynku dostępnych jest wiele ofert gwarantujących wysoką stopę zwrotu z inwestycji.

Po wystąpieniu w Polsce boomu budowlanego jak grzyby po deszczu zaczęły powstawać nie tylko nowe budynki: mieszkania, biurowce, osiedla domów jednorodzinnych, ale także… deweloperzy, którzy te obiekty budowali.

Wielu Polaków wyczuło w tym dobry interes, i trudno się dziwić – w niektórych lokalizacjach marże na nieruchomościach przekraczały 100%. Bardzo łatwo dostępne kredyty hipoteczne jeszcze bardziej nakręcały to zjawisko – wystarczyło wyłożyć pieniądze na zakup działki, wybór projektu domu, uzyskanie pozwoleń na budowę i zadbanie o wszystkie potrzebne przyłącza, a bank dawał pieniądze na postawienie i wykończenie budynku.

Nieruchomość zabudowana domem jest doskonałą inwestycją finansową, która w dodatku cały czas nabierać będzie na wartości. Lokata kapitału w nieruchomości jest jednym z najpewniejszych i najbezpieczniejszych dróg pomnażania pieniędzy.

Po sprzedaży wykonanych mieszkań można było bez problemu spłacić kredyt i zostawało się ze sporym zyskiem, który niejednokrotnie wystarczał na rozpoczęcie kolejnej inwestycji. Gotowych osiedli domów jednorodzinnych, bardzo atrakcyjnych do zamieszkania, w doskonałym otoczeniu, często w bliskiej odległości do lasu czy łąki powstało setki, a chętnych na zakup takiego budynku nie brakowało, również dzięki ogólnodostępnym kredytom hipotecznym.

3 komentarze

  1. Leonidas

    Gdybym miał więcej pieniędzy to na pewno zainwestowałbym w jakąś nieruchomość – słyszałem, że warto kupować domy i mieszkania w mniejszych miejscowościach

Dodaj komentarz